M.SEZGİN İNŞAAT HAKKINDA

Kurulduğu günden günümüze kadar hızlı gelişimiyle birlikte, yeni hedefler belirleyen, yapısını sürekli geliştiren ve gelişiminin getirdiği kurumsal sorumluluklarını başarıyla yerine getiren M.SEZGİN İNŞAAT LTD.ŞTİ., inşaat sektöründe; sanayi tesisleri, atık su arıtma tesisleri, boru hattı drenaj ve riprap çalışmaları, rafineri ve terminal tesisleri inşaatı, konut, villa, yol inşaatları, ofis binaları, otel inşaatı ve renovasyon projeleri, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.


Güncel yapı teknikleri, malzemeleri ve teknolojik çözümleri kullanarak, uzun yılların bünyesine kattığı deneyim gücü ile daha kaliteli, daha güvenli, daha hızlı projeler üretmedeki başarılı performansı M.SEZGİN İNŞAAT' ı Türkiye'nin önde gelen firmaları tarafından tercih edilir duruma getirmiştir.


M.SEZGİN İNŞAAT; Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite bilincini ön plana çıkaran yaklaşımları ve Entegre Yönetim Sistem, ile çalışanlarının sağlığı, emniyeti ve güvenliği, işlerinin başarısında hayati öneme sahiptir.
M.SEZGİN İNŞAAT tarafından uygulanan projeler, en uygun çözümler ile yüksek standartta ve ileri düzeyde teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmektedir. Yüklenilen işlerde en iyi çözümün en kaliteli biçimde uygulanması bütçe, iş programı, çevre ve iş güvenliği şartlarının eksiksiz gözetilmesi M.SEZGİN İNŞAAT'ın temel ve değişmez çalışma ilkesidir.


Konusunda uzman, eğitimli ve nitelikli, tasarımcı ve teknik kadrosuyla M.SEZGİN İNŞAAT, teknik danışmanlık hizmetlerinden, projelendirme ve proje fizibilite çalışmalarına, faaliyet alanındaki inşaat işleri ile şantiye yönetimine kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.


Yönetimde açıklık politikasıyla çalışanların yönetime katılımı ve ekip çalışmasını destekleyici araçları temin etmesiyle, ilkeli ve etik değerleri önde tutan çalışma ortamı ve kalitede süreklilik prensipleri ile M.SEZGİN İNŞAAT, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.


İnsan ve Çevre odaklı, Kalite çözümleri üreten dünya kuruluşu vizyonuyla M.SEZGİN İNŞAAT, yüzyılımızın talepleri ve olanakları çerçevesinde yüklendiği projeleri ilke ve kalitesinden ödün vermeden uygulayarak, seçkin ve güvenilir imajıyla marka olarak çalışmalarına devam edecektir.